Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody
na wykorzystanie plików cookies. Akceptuję

Doradztwo

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi rynku nieruchomości, które wykonujemy z zachowaniem zasady poufności, terminowo i rzetelnie.

Nasze opracowania pomagają w ocenie bieżącej sytuacji na rynku nieruchomości. Nasi klienci dowiadują się o wartości swoich nieruchomości z naszych opracowań lub podczas konsultacji z naszymi ekspertami.

Do Państwa dyspozycji w naszym biurze jest rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości oraz architekt.

Doradztwo inwestycyjne

Oferujemy doradztwo inwestycyjne na rynku nieruchomości. Pomagamy przy wyborze nieruchomości inwestycyjnej. Doradzamy na różnych etapach procesu inwestycyjnego.

Dodatkowo pogamamy przy weryfikacji wartości nieruchomości inwestycyjnej. Nasze opracowania (operaty szacunkowe, opinie o wartości nieruchomości, analizy rynku nieruchomości) pomagają w podjęciu właściwych decyzji inwestycyjnych.

Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości

Profesjonalnie oraz kompleksowo doradzamy przy transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości. Zawsze dokładnie weryfikujemy nieruchomości pod każdym kątem. Badamy stan prawnym oraz faktyczny nieruchomości i wskazujemy ewentualne rozbieżności. Dodatkowo wykonujemy analizy, które mówią czy warto inwestować w daną nieruchomość.

Doradztwo indywidualne

Świadczymy doradztwo ds. nieruchomości w zakresie m.in.:

  • analizy rynku nieruchomości dla danego segmentu rynku nieruchomości,
  • ustalenia wartości rynkowej nieruchomości.
  • badania stanu prawnego nieruchomości,
  • finalizacji transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości, 
  • negocjowania ceny kupna/sprzedaży nieruchomości,
  • ustalenia zapisów w obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla nieruchomości i nieruchomości przyległych, a w przypadku braku M.P.Z.P. w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego,
  • tematyki architektonicznej.

Dodatkowo świadczymy usługi doradcze, pomoc ekspercką i prawną w innych zawiłych tematach nieruchomościowych.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie prosimy o kontakt.

 


Wyszukiwarka ofert nieruchomości

Operacja

Typ nieruchomości

Cena

Szukaj oferty