Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody
na wykorzystanie plików cookies. Akceptuję

Weryfikacja nabywanej nieruchomości

Weryfikacja nieruchomości coraz bardziej popularna na rynku szczecińskim

Nasi klienci coraz częściej proszą nas o sprawdzenie nieruchomości, którą chcą kupić. Zlecając naszej kancelarii taką weryfikacje stajemy się zewnętrznym ekspertem strony kupującej. Jako niezależni eksperci przyglądamy się bardzo uważnie przedmiotowi transakcji.
Na początku weryfikujemy dostępne dokumenty. Zwykle strona sprzedająca nie odkrywa wszystkich kart. Wtedy uświadamiamy klientów kupujących jakie mogą być skutki pochopnego zakupu. Po naszych prośbach zwykle okazuje się, że zagubione dokumenty nagle się odnajdują.
Kolejnym krokiem są oględziny nieruchomości, podczas których stwierdzamy czy nieruchomość posiada ewentualne wady. Jeśli znajdziemy jakiekolwiek uchybienia w stanie technicznym lub prawnym to wskazujemy, czy ma to odbicie w wartości nieruchomości. Zwykle klienci nie rozróżniają pojęć "cena nieruchomości" oraz "wartość nieruchomości", dlatego też tłumaczymy co kryje się pod tymi pojęciami oraz jak są one oceniane np. w procedurze udzielania kredytu przez bank.
Jeśli na podstawie naszej analizy stwierdzimy, że dana nieruchomość nie jest warta swojej ceny, to uświadamiamy to naszym klientom. Ostateczną decyzję co do zakupu podejmują nasi zleceniodawcy. Jednak dzięki naszej pomocy mogą spokojnie zdecydować, czy nieruchomość, którą chcą nabyć spełnia ich oczekiwania.

Aby umówić się na spotkanie prosimy o kontakt.Wyszukiwarka ofert nieruchomości

Operacja

Typ nieruchomości

Cena

Szukaj oferty