Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody
na wykorzystanie plików cookies. Akceptuję

Pośrednictwo

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest działalnością zawodową wykonywaną przez pośredników na zasadach określonych w ustawie o gospodarce nieruchomościami.

Uruchomiliśmy serwis www.basnieruchomosci.pl, w którym znajdą Państwo oferty sprzedaży/wynajmu nieruchomości.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Firma ESTIT przede wszystkim specjalizuje się w pośrednictwie nieruchomościami nietypowymi oraz wyróżniającymi się na rynku nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi.

Dodatkowo dla naszych klientów poszukujemy nieruchomości wg ściśle określonych kryteriów. Staramy się zawsze wybierać najlepsze nieruchomości na rynku. Doradzamy przy ich zakupie oraz negocjujemy ceny.

Weryfikacja nieruchomości

Dla osób, które same znalazły swoją nieruchomość ale chciałyby mieć pewność, że od strony prawnej lub technicznej z nieruchomością jest wszystko w porządku proponujemy weryfikację nieruchomości. Specjalnie dla Państwa nasz zespół ekspertów zbada nieruchomość pod wskazanym przez Państwa kątem. Nasi eksperci (architekci, geodeci, prawnicy, rzeczoznawcy) zbadają dogłębnie Państwa nieruchomość i wskażą ewentualne wady.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby uzyskać pomoc przy samej transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości wprowadziliśmy usługę finalizacji transakcji. Kompletujemy dokumenty oraz dbamy o to aby cały proces kupna/sprzedaży przebiegł sprawnie.

Informacja o wartości

Dodatkowo dla Państwa informacji możemy zweryfikować cenę nieruchomości. Jest to informacja o tym, czy cena wybranej przez Państwa nieruchomości nie odbiega od cen rynkowych - informacja o wartości nieruchomości.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie prosimy o kontakt.

 


Wyszukiwarka ofert nieruchomości

Operacja

Typ nieruchomości

Cena

Szukaj oferty