Do lepszego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki cookie. Jeżeli zgadzasz się na to kliknij przycisk "Akceptuję". Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz opuścić stronę lub dostosować swój wybór.


ustawienia

Polityka prywatności

Kiedy odwiedzasz jakąkolwiek witrynę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje za pośrednictwem przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Ponieważ szanujemy Twoje prawo do prywatności, możesz nie zezwalać na gromadzenie danych z niektórych rodzajów usług. Jednak odmowa zezwolenia na te usługi może wpłynąć na odbiór strony.

  • Statystyki Google Analytics
    Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
    WYMAGANE
  • Facebook Pixel
    Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
    WYMAGANE

Oferta usług

Kancelaria Ekspertów Rynku Nieruchomości - ESTIT - pomaga w sprawach dotyczących nieruchomości na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.

Wycena nieruchomości

Wyceniamy nieruchomości różnych typów.

 

Analizy rynku nieruchomości

Przygotowujemy analizy dotyczące lokalnego rynku nieruchomości.

 

Doradztwo prawne

Ddoradzamy przy różnych tematach dotyczących nieruchomości (m.in. rozwoju danej nieruchomości, przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności, opłat z tytułu użytkowania wieczystego, podziałów nieruchomości).

 

Doradztwo inwestycyjne

Doradzamy na etapie kupna lub sprzedaży nieruchomości. Pomagamy w wyborze lepszej oferty.

 

Analiza zapisów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

Dokładnie sprawdzamy oraz podajemy możliwości inwestycyjne wynikające z zapisów planu. Sporządzamy koncepcje architektoniczne.

 

Analiza zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Pomagamy uzyskać decyzję o warunkach zabudowy. Sporządzamy koncepcję zagospodarowania terenu.

 

Weryfikacja nieruchomości

Sprawdzamy dokładnie nieruchomości, które chcą kupić nasi klienci. Sporządzamy raporty i ekspertyzy o danej nieruchomości.

 

Doradztwo architektoniczne

Samodzielność lokali, adaptacje, przebudowy, nadbudowy lub budowy o to wszystko można zapytać naszego architekta.

 

Inwentaryzacje nieruchomości

Weryfikujemy powierzchnię użytkową nieruchomości kupowanych lub już nabytych. Sporządzamy inwentaryzacje dla różnych celów.

 

Poszukiwanie nieruchomości

Zawsze kierujemy się kryteriami klienta i na tej podstawie wskazujemy odpowiednie nieruchomości.

 

Pośrednictwo w kupnie nieruchomości

Dzięki naszej pomocy nasi klienci mogą nabyć nieruchomości znalezione w innym biurze nieruchomości. Weryfikujemy cenę ofertową oraz pomagamy w negocjacjach cenowych.

 

Kupując lub sprzedając nieruchomość z naszą kancelarią otrzymują Państwo opiekę rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości oraz architekta. Finalizuj transakcje z naszymi ekspertami!

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego.