Do lepszego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki cookie. Jeżeli zgadzasz się na to kliknij przycisk "Akceptuję". Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz opuścić stronę lub dostosować swój wybór.


ustawienia

Polityka prywatności

Kiedy odwiedzasz jakąkolwiek witrynę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje za pośrednictwem przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Ponieważ szanujemy Twoje prawo do prywatności, możesz nie zezwalać na gromadzenie danych z niektórych rodzajów usług. Jednak odmowa zezwolenia na te usługi może wpłynąć na odbiór strony.

  • Statystyki Google Analytics
    Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
    WYMAGANE
  • Facebook Pixel
    Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
    WYMAGANE

Pośrednictwo

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości. Opiekę nad Państwa transakcją będą sprawować specjaliści rynku nieruchomości. Do Państwa dyspozycji jest rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości oraz stale współpracujący architekt. Z nami będą Państwo bezpieczni.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest działalnością zawodową wykonywaną przez pośredników na zasadach określonych w ustawie o gospodarce nieruchomościami.

Wiadomym faktem jest, że klienci sprzedający współpracują z pośrednikami. Natomiast nie jest powszechną wiedzą, że klient kupujący może wybrać pośrednika z którym chce współpracować przed obejrzeniem danej oferty. W ten sposób pośrednik reprezentuje go w kontaktach z ogłoszeniodawcami (pośrednikami i/lub właścicielami).

Uruchomiliśmy serwis www.basnieruchomosci.pl, w którym znajdą Państwo oferty sprzedaży/wynajmu nieruchomości.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Firma ESTIT przede wszystkim specjalizuje się w pośrednictwie nieruchomościami nietypowymi oraz wyróżniającymi się na rynku nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi. Oczywiście dodatkowo zajmujemy się pomocą dla naszych klientów w sprzedaży/kupnie lub najmie/wynajmie/dzierżawie typowych nieruchomości (mieszkań/domów/działek).

Zawsze dla naszych klientów poszukujemy nieruchomości wg ściśle określonych kryteriów. Staramy się zawsze wybierać najlepsze nieruchomości na rynku. Doradzamy przy ich zakupie oraz negocjujemy ceny.

Weryfikacja nieruchomości

Dla osób, które same znalazły swoją nieruchomość ale chciałyby mieć pewność, że od strony prawnej lub technicznej z nieruchomością jest wszystko w porządku proponujemy weryfikację nieruchomości. Specjalnie dla Państwa nasz zespół ekspertów zbada nieruchomość pod wskazanym przez Państwa kątem. Nasi eksperci (architekci, geodeci, prawnicy, rzeczoznawcy) zbadają dogłębnie Państwa nieruchomość i wskażą ewentualne wady.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby uzyskać pomoc przy samej transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości wprowadziliśmy usługę finalizacji transakcji. Kompletujemy dokumenty oraz dbamy o to aby cały proces kupna/sprzedaży przebiegł sprawnie.

Informacja o wartości

Dodatkowo dla Państwa informacji możemy zweryfikować cenę nieruchomości. Jest to informacja o tym, czy cena wybranej przez Państwa nieruchomości nie odbiega od cen rynkowych - informacja o wartości nieruchomości.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie prosimy o kontakt.

 

Wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego.